2024-03-04 02:14  -  LZS Czarnocin

Jajeśniak razy dwa i Czarnocin wygrywa

Mecz z Olimpią Czaple Wielkie zakończył się zwycięstwem piłkarzy z Czarnocina 2:1.

Oba zespoły zaprezentowały się raczej średnio, choć ze wskazaniem na gospodarzy, którymi na boisku w Cudzynowicach był LZS. Objęli prowadzenie w pierwszych minutach za sprawą Jajeśniaka. Jak się później okazało był to pierwszy i jedyny celny strzał w pierwszej połowie. Zawodnicy z Czarnocina przeprowadzili wszak kilka akcji, które mogły się podobać, jednak jeszcze więcej było niedokładności i błędów. Przeciwnik przez długi czas nie potrafił zagrozić bramce LZS-u i dopiero w drugie połowie oddali celny strzał, który zakończył się wyrównaniem. Po kilku minutach było 2:1 dla gospodarzy, a swój zespół na prowadzenie wyprowadził Jajeśniak po znakomitym strzale z rzutu wolnego niemal w okienko bramki. Jak już wspomniano, spotkanie nie porywało, zdarzały się pojedyncze zrywy z obu stron. Końcowe fragmenty można zapisać na rzecz Olimpii, która kilkukrotnie zdołała stworzyć groźne sytuacje, z których ostatecznie nie wykorzystali żadnej.

LZS Czarnocin - Olimpia Czaple Wielkie 2:1 - towarzyski 3.3.2024 obrazek 1
LZS Czarnocin - Olimpia Czaple Wielkie 2:1 - towarzyski 3.3.2024 obrazek 2
LZS Czarnocin - Olimpia Czaple Wielkie 2:1 - towarzyski 3.3.2024 obrazek 3
LZS Czarnocin - Olimpia Czaple Wielkie 2:1 - towarzyski 3.3.2024 obrazek 4
LZS Czarnocin - Olimpia Czaple Wielkie 2:1 - towarzyski 3.3.2024 obrazek 5
LZS Czarnocin - Olimpia Czaple Wielkie 2:1 - towarzyski 3.3.2024 obrazek 6
LZS Czarnocin - Olimpia Czaple Wielkie 2:1 - towarzyski 3.3.2024 obrazek 7
LZS Czarnocin - Olimpia Czaple Wielkie 2:1 - towarzyski 3.3.2024 obrazek 8