2023-10-13 21:24  -  LZS Czarnocin

Przed meczem z Naprzodem II Jędrzejów

Już w niedzielę LZS Czarnocin jedzie do Jędrzejowa na mecz z rezerwami Naprzodu. Początek spotkania o godzinie 12:00.

Druga drużyna Naprzodu do rywalizacji powróciła po 15 latach. W ostatnim sezonie 2007/2008 zajęła 1 miejsce w Klasie A, tym samym awansowała do Klasy Okręgowej. I na tym zakończyła swój udział w dalszej grze, nie przystępując do rozgrywek. W bieżącym roku działacze klubu z Jędrzejowa postanowili reaktywować drugi zespół, któremu jak do tej pory wiedzie, podobnie jak LZS Czarnocin, czyli słabo. Z tą różnicą, że Naprzód II uzbierał o jeden punkt więcej od czarnocinian przy jednym zwycięstwie i jednym remisie. Przed tygodniem dość pechowo przegrał w Chrobrzu ze Strzelcem. Chociaż przegrywał już 0:2, to drużyna z Jędrzejowa, która opiera się głównie na juniorach i młodzieżowcach zdołała doprowadzić do remisu i miała nawet szansę na objęcie prowadzenia. Strzelec również również zawodził w ofensywie, ale jedną z akcji w końcu wykorzystał w drugiej minucie doliczonego czasu drugiej połowy.